Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

договір тов

Создание ООО у Києві та області

договір тов

Товариство з обмеженою відповідальністю - це підприємство, що має статутний фонд, розділений на паї, ціни яких позначені Статутом.

При реєстрації ТОВ повинен бути призначений статутний фонд у розмірі 1-єї заробітної плати дійсної на момент створення ТОВ.

В класифікації Товариства, "обмежена відповідальність" означає, що кожен співвласник несе відповідальність тільки своєю власною часткою в ТОВ, в той же час як пайовик Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку краху підприємства.

Під час подачі документів реєстратору, статутний фонд повинен бути сформований визначений, як мінімум, на тридцять відсотків, що підтверджується квитанцією з банківської установи або ж актом прийому-передачі майна у користування Товариству, в разі формування негрошовими активами. Фонд обов'язково повинен бути сформований повністю в перебігу 12-ти місяців з моменту реєстрації підприємства.

При виключення одного учасника з підприємства, інші члени мають ключове право на придбання паю полишенної співвласником. На вимогу покидає із згоди інших власників, його пайова частка може бути виділена з Фонду і віддана йому, або ж рівноцінно відшкодована в якості викупу частки.

При невиконанні своїх обов'язків, або ж недопущення проведення головній місії підприємства, пайовик може бути виключений з Товариства при прийнятті такого рішення більшістю голосів на зборах засновників.

Цей пост розкриває тему договір тов