Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

створення тов

Создание ООО у Києві та області

створення тов

Товариство з обмеженою відповідальністю - це підприємство, що включає в себе статутний фонд, який розділений на паї, вартість яких позначені установчими документами.

При реєстрації ТОВ повинен бути призначений статутний фонд у розмірі 1-єї заробітної плати встановленої на момент оформлення підприємства.

В назві Товариства, "обмежена відповідальність" має на увазі те, що кожен співвласник несе відповідальність тільки своєю власною часткою в Товаристві, в той час коли учасник Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку банкрутства підприємства.

На момент передачі документів реєстратору, статутний фонд обов'язково повинен бути сформований, як мінімум, на тридцять %, що підтверджено квитанцією з банківської установи. Фонд повинен бути сформований повністю в перебігу 12-ти місяців з моменту завершення реєстрації ТОВ.

При виході одного учасника з підприємства, інші пайовики мають першорядне право на придбання паю полишенної співвласником. Власник частки має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в підприємстві у спадок. На вимогу виходить із згоди інших власників, його частка може бути виділена з Фонду ТОВ і повернена йому, або ж відшкодована в якості викупу паю.

При не виконанні своїх зобов'язань, або ж недопущення проведення основній місії підприємства, учасник може бути виключений з Товариства при прийнятті цього рішення більшістю голосів на зборах засновників.

Ви перейшли за запитом: створення тов