Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

тов пп

Создание ООО у Києві та області

тов пп

Товариство з обмеженою відповідальністю - це юридична особа, що має статутний фонд, розділений на паї, ціни яких визначені установчими документами.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути зазначений статутний фонд у розмірі 1-єї заробітної плати дійсної на момент реєстрації товариства.

В назві Товариства, "обмежена відповідальність" має на увазі те, що кожен учасник несе відповідальність лише своєю власною частиною в ТОВ, в той же час як пайовик Товариства з додатковою відповідальністю відповідає всім своїм майном у випадку краху підприємства.

Під час передачі документів в міськвиконком, статутний фонд обов'язково повинен бути сформований наповнений, як мінімум, на тридцять відсотків, що підтверджено паперами з банківської установи. Фонд обов'язково повинен бути сформований на 100 % в перебігу 12-ти місяців з моменту завершення реєстрації ТОВ.

При виключення одного учасника з ТОВ, інші члени мають ключове право на придбання паю полишенної пайовиком. На вимогу покидає із згоди інших власників, його пайова частка може бути виділена з Фонду ТОВ і віддана йому.

При не виконанні своїх зобов'язань, або ж недопущення виконання головній місії підприємства, пайовик може бути виключений з ТОВ при прийнятті цього рішення більшістю голосів на зборах засновників.

Сподіваємося, ця стаття відповіла на ваш пост: тов пп