Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

тов компанії

Создание ООО у Києві та області

тов компанії

ТОВ - це юр. особа, що має статутний фонд, який поділений на паї, ціни яких позначені установчими документами.

При реєстрації ТОВ повинен бути зазначений статутний фонд в еквіваленті однієї зар. плати дійсної на момент оформлення підприємства.

В назві Товариства, "обмежена відповідальність" має на увазі, що кожен учасник несе відповідальність тільки своєю часткою в ТОВ, в той час як пайовик Товариства з додатковою відповідальністю відповідає всім своїм майном у випадку невдачі підприємства.

На момент подачі документів реєстратору, статутний фонд повинен бути сформований наповнений, як мінімум, на 30 відсотків, що підтверджується квитанцією з банківської установи або ж актом прийому-передачі майна у користування Товариству, якщо фонд формується майном. Фонд повинен бути сформований на 100 відсотків в перебігу 12-ти місяців з моменту завершення реєстрації Товариства.

При виключення одного пайовика з ТОВ, інші члени зберігають ключове право на купівлю паю полишенної пайовиком. Пайовик має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в Товаристві у спадок. На вимогу покидає із згоди інших власників, його частка може бути вичленована з Фонду ТОВ і повернена йому.

При невиконанні своїх зобов'язань, або ж перешкоджанні проведення основній діяльності підприємства, учасник може бути виключений з Товариства при підтримці такого рішення більшістю голосів на зборах засновників.

Цей пост розкриває тему тов компанії