Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

перереєстрація тов

Создание ООО у Києві та області

перереєстрація тов

ТОВ - це підприємство, що включає в себе статутний фонд, розділений на частки, вартість яких позначені при державної реєстрації Статутом.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути призначений статутний фонд у розмірі 1-єї мінімальної заробітної плати дійсної на момент оформлення юр. особи.

В класифікації Товариства, "обмежена відповідальність" має на увазі, що кожен пайовик відповідає лише своєю власною частиною в ТОВ, в той час коли пайовик Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку фінансових проблем підприємства.

На момент передачі документів в міськвиконком, статутний фонд повинен бути сформований наповнений, як мінімум, на тридцять відсотків, що підтверджується квитанцією з банківської установи. Фонд повинен бути сформований на сто % в перебігу 12-ти місяців з моменту реєстрації підприємства.

При виключення одного учасника з підприємства, інші пайовики зберігають ключове право на купівлю частки полишенної пайовиком. На вимогу виходить із згоди інших власників, його пайова частка може бути вичленована з загального Фонду і віддана йому.

При невиконанні своїх зобов'язань, або ж недопущення проведення основній місії підприємства, пайовик може бути виключений з Товариства при підтримці цього рішення більшістю голосів на зборах засновників.

Цей пост розкриває тему перереєстрація тов