Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

документи тов

Создание ООО у Києві та області

документи тов

ТОВ - це підприємство, що включає в себе статутний фонд, який поділений на паї, вартість яких визначені установчими документами.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути зазначений статутний фонд у розмірі 1-єї зар. плати встановленої на момент створення юр. особи.

В класифікації ТОВ, "обмежена відповідальність" означає, що кожен учасник відповідає лише своєю частиною в Товаристві, в той же час коли пайовик Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку невдачі підприємства.

Під час подачі документів реєстратору, статутний фонд повинен бути сформований, як мінімум, на 30 відсотків, що підтверджується документами з банківської установи. Фонд обов'язково повинен бути сформований на сто відсотків в перебігу 12-ти місяців з моменту завершення реєстрації ТОВ.

При виключення одного учасника з товариства, інші пайовики мають першорядне право на купівлю паю полишенної пайовиком. На вимогу покидає із згоди інших власників, його частка може бути виділена з Фонду ТОВ і повернена йому.

При невиконанні своїх зобов'язань, або ж недопущення виконання головній діяльності Товариства, пайовик може бути виключений з ТОВ при підтримці цього рішення більшістю голосів на зборах засновників.

Цей пост розкриває тему документи тов