Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

перетворення тов

Создание ООО у Києві та області

перетворення тов

ТОВ - це юридична особа, що має статутний фонд, розділений на паї, розміри яких позначені Статутом.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути зазначений статутний фонд в еквіваленті 1-єї заробітної плати дійсної на момент створення товариства.

В назві Товариства, "обмежена відповідальність" має на увазі те, що кожен учасник несе відповідальність лише своєю власною частиною в Товаристві, в той же час коли учасник Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку фінансових проблем підприємства.

Під час передачі документів реєстратору, статутний фонд повинен бути сформований визначений, як мінімум, на тридцять %, що підтверджується квитанцією з банку. Фонд повинен бути сформований наповнений повністю в перебігу одного року з моменту завершення реєстрації підприємства.

При виході одного пайовика з ТОВ, інші співвласники зберігають ключове право на придбання паю полишенної пайовиком. Власник частки має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в підприємстві у спадок. На вимогу покидає із згоди інших власників, його частка може бути вичленована з загального Фонду ТОВ і повернена йому.

При не виконанні своїх обов'язків, або ж недопущення виконання головній діяльності підприємства, учасник може бути виключений з Товариства при підтримці такого рішення більшістю голосів на загальному Зборах.

Ви перейшли за запитом: перетворення тов