Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

видавництво тов

Создание ООО у Києві та області

видавництво тов

ТОВ - це юр. особа, що включає в себе статутний фонд, розділений на частки, ціни яких визначені при реєстрації Статутом.

При реєстрації ТОВ повинен бути зазначений статутний фонд у розмірі однієї заробітної плати дійсної на момент створення ТОВ.

В класифікації ТОВ, "обмежена відповідальність" означає, що кожен співвласник відповідає лише своєю власною частиною в Товаристві, в той же час коли учасник Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку банкрутства підприємства.

На момент передачі документів державному реєстратору, статутний фонд обов'язково повинен бути сформований, як мінімум, на тридцять відсотків, що підтверджено квитанцією з банківської установи або ж актом прийому-передачі майна у користування Товариству, в разі формування негрошовими активами. Фонд обов'язково повинен бути сформований наповнений на 100 відсотків в перебігу одного року з моменту реєстрації Товариства.

При виключення одного учасника з товариства, інші члени мають першорядне право на придбання частки полишенної співвласником. Пайовик має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в підприємстві у спадок. На вимогу виходить із згоди інших власників, його пайова частка може бути виділена з загального Фонду і повернена йому.

При невиконанні своїх зобов'язань, або ж недопущення проведення головній діяльності підприємства, учасник може бути виключений з Товариства при прийнятті такого рішення більшістю голосів на загальному Зборах.

Цей пост розкриває тему видавництво тов