Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

статути тов

Создание ООО у Києві та області

статути тов

ТОВ - це юр. особа, що має статутний фонд, який розділений на паї, вартість яких визначені при реєстрації Статутом.

При реєстрації ТОВ повинен бути зазначений статутний фонд в еквіваленті однієї мінімальної заробітної плати дійсної на момент створення юр. особи.

В назві ТОВ, "обмежена відповідальність" має на увазі те, що кожен пайовик несе відповідальність тільки своєю частиною в Товаристві, в той же час як пайовик Товариства з додатковою відповідальністю відповідає всім своїм майном у випадку невдачі підприємства.

На момент подачі документів реєстратору, статутний фонд повинен бути сформований наповнений, як мінімум, на тридцять відсотків, що підтверджується квитанцією з банківської установи або ж актом прийому-передачі майна у користування Товариству, якщо фонд формується майном. Фонд повинен бути сформований наповнений повністю в перебігу 12-ти місяців з моменту реєстрації Товариства.

При виключення одного пайовика з товариства, інші співвласники мають ключове право на купівлю паю полишенної співвласником. На вимогу виходить із згоди інших власників, його частка може бути виділена з загального Фонду ТОВ і віддана йому.

При не виконанні своїх зобов'язань, або ж недопущення виконання головній діяльності Товариства, учасник може бути виключений з ТОВ при підтримці такого рішення більшістю голосів на загальному Зборах.

Сподіваємося, ця стаття відповіла на ваш пост: статути тов