Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

статутний фонд тов

Создание ООО у Києві та області

статутний фонд тов

Товариство з обмеженою відповідальністю - це підприємство, що включає в себе статутний фонд, розділений на частки, розміри яких визначені Статутом.

При реєстрації ТОВ повинен бути зазначений статутний фонд у розмірі 1-єї мінімальної зар. плати дійсної на момент реєстрації ТОВ.

В назві Товариства, "обмежена відповідальність" має на увазі те, що кожен учасник відповідає лише своєю власною часткою в Товаристві, в той же час як учасник Товариства з додатковою відповідальністю відповідає всім своїм майном у випадку невдачі підприємства.

На момент передачі документів державному реєстратору, статутний фонд повинен бути сформований наповнений, як мінімум, на 30 %, що підтверджується документами з банку або ж актом прийому-передачі майна Товариству, якщо фонд формується майном. Фонд обов'язково повинен бути сформований повністю в перебігу 12-ти місяців з моменту завершення реєстрації Товариства.

При виході одного пайовика з ТОВ, інші співвласники зберігають ключове право на купівлю частки полишенної співвласником. На вимогу покидає із згоди інших власників, його частка може бути виділена з Фонду і віддана йому, або ж рівноцінно відшкодована в якості викупу частки.

При невиконанні своїх зобов'язань, або ж недопущення проведення головній місії Товариства, пайовик може бути виключений з Товариства при прийнятті такого рішення більшістю голосів на зборах засновників.

Цей пост розкриває тему статутний фонд тов