Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

як відкрити тов в Україну

Создание ООО у Києві та області

як відкрити тов в Україну

Товариство з обмеженою відповідальністю - це юр. особа, що включає в себе статутний фонд, розділений на паї, вартість яких визначені установчими документами.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути призначений статутний фонд в еквіваленті однієї заробітної плати дійсної на момент оформлення товариства.

В класифікації ТОВ, "обмежена відповідальність" має на увазі те, що кожен співвласник несе відповідальність тільки своєю власною частиною в ТОВ, в той час коли пайовик Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку банкрутства підприємства.

На момент передачі документів в міськвиконком, статутний фонд повинен бути сформований, як мінімум, на 30 відсотків, що підтверджується документами з банку. Фонд обов'язково повинен бути сформований наповнений на 100 % в перебігу 1-го року з моменту завершення реєстрації ТОВ.

При виході одного пайовика з ТОВ, інші члени мають ключове право на придбання частки полишенної пайовиком. На вимогу покидає із згоди інших власників, його частка може бути виділена з загального Фонду і віддана йому, або ж відшкодована в якості викупу частки.

При не виконанні своїх зобов'язань, або ж перешкоджанні проведення головній місії Товариства, пайовик може бути виключений з ТОВ при підтримці такого рішення більшістю голосів на загальному Зборах.

Цей пост розкриває тему як відкрити тов в Україну