Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

звільнення директора тов

Создание ООО у Києві та області

звільнення директора тов

Товариство з обмеженою відповідальністю - це підприємство, що включає в себе статутний фонд, розділений на частки, ціни яких позначені при державної реєстрації Статутом.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути призначений статутний фонд в еквіваленті однієї зар. плати встановленої державою на момент реєстрації підприємства.

В класифікації Товариства, "обмежена відповідальність" має на увазі, що кожен співвласник відповідає тільки своєю часткою в Товаристві, в той же час як учасник Товариства з додатковою відповідальністю відповідає всім своїм майном у випадку краху підприємства.

Під час подачі документів в міськвиконком, статутний фонд повинен бути сформований наповнений, як мінімум, на 30 відсотків, що підтверджується паперами з банківської установи або ж актом прийому-передачі майна Товариству, якщо фонд формується майном учасників. Фонд обов'язково повинен бути сформований повністю в перебігу 12-ти місяців з моменту реєстрації Товариства.

При виході одного учасника з товариства, інші співвласники зберігають першорядне право на купівлю частки полишенної пайовиком. На вимогу виходить із згоди інших власників, його пайова частка може бути вичленована з Фонду і повернена йому.

При не виконанні своїх обов'язків, або ж перешкоджанні виконання основній діяльності Товариства, учасник може бути виключений з Товариства при підтримці такого рішення більшістю голосів на загальному Зборах.

Цей пост розкриває тему звільнення директора тов