Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

формування тов

Создание ООО у Києві та області

формування тов

ТОВ - це юр. особа, що має статутний фонд, який розділений на частки, розміри яких позначені установчими документами.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути призначений статутний фонд в еквіваленті 1-єї зар. плати встановленої державою на момент реєстрації підприємства.

В назві ТОВ, "обмежена відповідальність" має на увазі, що кожен пайовик несе відповідальність лише своєю частиною в Товаристві, в той час як пайовик Товариства з додатковою відповідальністю відповідає всім своїм майном у випадку фінансових проблем підприємства.

На момент передачі документів державному реєстратору, статутний фонд повинен бути сформований визначений, як мінімум, на 30 відсотків, що підтверджується паперами з банківської установи або ж актом прийому-передачі майна Товариству, в разі формування негрошовими активами. Фонд обов'язково повинен бути сформований на 100 % в перебігу одного року з моменту реєстрації підприємства.

При виході одного пайовика з ТОВ, інші члени мають першорядне право на купівлю паю полишенної співвласником. Власник частки має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в Товаристві у спадок. На вимогу виходить із згоди інших власників, його пайова частка може бути вичленована з загального Фонду ТОВ і повернена йому, або ж відшкодована в якості купівлі частки.

При не виконанні своїх обов'язків, або ж перешкоджанні виконання головній місії підприємства, пайовик може бути виключений з ТОВ при підтримці цього рішення більшістю голосів на зборах засновників.

Сподіваємося, ця стаття відповіла на ваш пост: формування тов