Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

фонди тов

Создание ООО у Києві та області

фонди тов

ТОВ - це юридична особа, що включає в себе статутний фонд, розділений на паї, розміри яких визначені при реєстрації установчими документами.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути зазначений статутний фонд у розмірі однієї мінімальної зар. плати встановленої в країні на момент реєстрації підприємства.

В назві ТОВ, "обмежена відповідальність" має на увазі те, що кожен учасник несе відповідальність лише своєю власною частиною в ТОВ, в той час коли пайовик Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку невдачі підприємства.

Під час передачі документів реєстратору, статутний фонд повинен бути сформований, як мінімум, на 30 %, що підтверджено паперами з банку або ж актом прийому-передачі майна у користування Товариству, якщо фонд формується майном. Фонд повинен бути сформований наповнений повністю в перебігу одного року з моменту реєстрації Товариства.

При виключення одного пайовика з ТОВ, інші співвласники мають першорядне право на придбання паю полишенної пайовиком. Пайовик має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в Товаристві у спадок. На вимогу покидає із згоди інших власників, його частка може бути виділена з загального Фонду ТОВ і віддана йому, або ж відшкодована в якості купівлі частки.

При невиконанні своїх обов'язків, або ж недопущення виконання головній місії підприємства, учасник може бути виключений з ТОВ при прийнятті цього рішення більшістю голосів на зборах засновників.

Ви перейшли за запитом: фонди тов