Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

тов онлайн

Создание ООО у Києві та області

тов онлайн

Товариство з обмеженою відповідальністю - це підприємство, що має статутний фонд, розділений на паї, ціни яких визначені установчими документами.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути зазначений статутний фонд у розмірі 1-єї мінімальної заробітної плати дійсної на момент створення ТОВ.

В класифікації Товариства, "обмежена відповідальність" має на увазі, що кожен співвласник відповідає тільки своєю власною часткою в ТОВ, в той час як пайовик Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку краху підприємства.

На момент подачі документів в міськвиконком, статутний фонд обов'язково повинен бути сформований визначений, як мінімум, на тридцять %, що має бути підтверджено паперами з банківської установи або ж актом прийому-передачі майна Товариству, в разі формування негрошовими активами. Фонд повинен бути сформований наповнений повністю в перебігу 1-го року з моменту реєстрації Товариства.

При виключення одного пайовика з ТОВ, інші члени зберігають першорядне право на купівлю паю полишенної співвласником. Власник частки має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в підприємстві у спадок. На вимогу виходить із згоди інших власників, його частка може бути виділена з загального Фонду ТОВ і повернена йому, або ж рівноцінно відшкодована в якості викупу паю.

При невиконанні своїх зобов'язань, або ж недопущення проведення головній місії Товариства, пайовик може бути виключений з Товариства при підтримці цього рішення більшістю голосів на зборах засновників.

Ви перейшли за запитом: тов онлайн