Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

реєстрація підприємства тов

Создание ООО у Києві та області

реєстрація підприємства тов

Товариство з обмеженою відповідальністю - це юр. особа, що включає в себе статутний фонд, який поділений на паї, розміри яких визначені при державної реєстрації установчими документами.

При реєстрації ТОВ повинен бути зазначений статутний фонд в еквіваленті 1-єї зар. плати дійсної на момент оформлення юр. особи.

В класифікації Товариства, "обмежена відповідальність" означає, що кожен співвласник несе відповідальність тільки своєю часткою в ТОВ, в той же час коли пайовик Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку банкрутства підприємства.

Під час передачі документів державному реєстратору, статутний фонд повинен бути сформований визначений, як мінімум, на тридцять відсотків, що має бути підтверджено документами з банку або ж актом прийому-передачі майна у користування Товариству, в разі формування негрошовими активами. Фонд повинен бути сформований наповнений повністю в перебігу 12-ти місяців з моменту реєстрації підприємства.

При виході одного пайовика з товариства, інші співвласники зберігають ключове право на придбання частки полишенної співвласником. На вимогу виходить із згоди інших власників, його пайова частка може бути вичленована з Фонду ТОВ і повернена йому.

При невиконанні своїх обов'язків, або ж перешкоджанні виконання основній місії Товариства, учасник може бути виключений з Товариства при прийнятті цього рішення більшістю голосів на загальному Зборах.

Ви перейшли за запитом: реєстрація підприємства тов