Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

тов осіб

Создание ООО у Києві та області

тов осіб

ТОВ - це підприємство, що включає в себе статутний фонд, розділений на частки, вартість яких визначені при державної реєстрації Статутом.

При реєстрації ТОВ повинен бути призначений статутний фонд в еквіваленті 1-єї мінімальної заробітної плати дійсної на момент реєстрації підприємства.

В назві ТОВ, "обмежена відповідальність" має на увазі, що кожен пайовик несе відповідальність тільки своєю власною часткою в Товаристві, в той же час коли пайовик Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку банкрутства підприємства.

На момент передачі документів реєстратору, статутний фонд повинен бути сформований, як мінімум, на 30 відсотків, що підтверджено документами з банку або ж актом прийому-передачі майна у користування Товариству, в разі формування негрошовими активами. Фонд повинен бути сформований наповнений повністю в перебігу 12-ти місяців з моменту завершення реєстрації Товариства.

При виключення одного пайовика з товариства, інші пайовики мають ключове право на придбання паю полишенної співвласником. Пайовик має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в підприємстві у спадок. На вимогу виходить із згоди інших власників, його частка може бути вичленована з Фонду ТОВ і повернена йому.

При не виконанні своїх зобов'язань, або ж перешкоджанні проведення основній місії підприємства, пайовик може бути виключений з ТОВ при прийнятті цього рішення більшістю голосів на загальному Зборах собственіков.

Сподіваємося, ця стаття відповіла на ваш пост: тов осіб