Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

вартість перереєстрації тов

Создание ООО у Києві та області

вартість перереєстрації тов

ТОВ - це підприємство, що включає в себе статутний фонд, який розділений на частки, розміри яких позначені при державної реєстрації Статутом.

При реєстрації ТОВ повинен бути призначений статутний фонд в еквіваленті однієї мінімальної зар. плати встановленої державою на момент створення юр. особи.

В класифікації ТОВ, "обмежена відповідальність" означає, що кожен пайовик відповідає тільки своєю часткою в Товаристві, в той час коли учасник Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку банкрутства підприємства.

На момент подачі документів реєстратору, статутний фонд повинен бути сформований, як мінімум, на 30 %, що підтверджується квитанцією з банку або ж актом прийому-передачі майна Товариству, в разі формування негрошовими активами. Фонд повинен бути сформований наповнений повністю в перебігу одного року з моменту реєстрації підприємства.

При виході одного пайовика з товариства, інші співвласники зберігають першорядне право на купівлю частки полишенної співвласником. Власник частки має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в підприємстві у спадок. На вимогу виходить із згоди інших власників, його частка може бути вичленована з загального Фонду і повернена йому, або ж відшкодована в якості викупу паю.

При невиконанні своїх обов'язків, або ж перешкоджанні проведення основній діяльності Товариства, учасник може бути виключений з Товариства при підтримці такого рішення більшістю голосів на загальному Зборах собственіков.

Цей пост розкриває тему вартість перереєстрації тов