Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

тов прайс

Создание ООО у Києві та області

тов прайс

Товариство з обмеженою відповідальністю - це підприємство, що має статутний фонд, розділений на паї, розміри яких визначені при реєстрації Статутом.

При реєстрації ТОВ повинен бути зазначений статутний фонд у розмірі 1-єї зар. плати встановленої в країні на момент реєстрації ТОВ.

В класифікації ТОВ, "обмежена відповідальність" має на увазі, що кожен пайовик несе відповідальність лише своєю часткою в Товаристві, в той же час коли учасник Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку невдачі підприємства.

На момент подачі документів в міськвиконком, статутний фонд повинен бути сформований, як мінімум, на тридцять %, що підтверджується документами з банку. Фонд повинен бути сформований на 100 % в перебігу одного року з моменту завершення реєстрації ТОВ.

При виключення одного учасника з ТОВ, інші члени мають першорядне право на купівлю частки полишенної співвласником. На вимогу виходить із згоди інших власників, його пайова частка може бути вичленована з Фонду і віддана йому, або ж рівноцінно відшкодована в якості викупу паю.

При не виконанні своїх обов'язків, або ж недопущення проведення головній місії Товариства, учасник може бути виключений з Товариства при прийнятті такого рішення більшістю голосів на зборах засновників.

Цей пост розкриває тему тов прайс