Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

зміна юридичної адреси

Создание ООО у Києві та області

зміна юридичної адреси

ТОВ - це підприємство, що включає в себе статутний фонд, який розділений на паї, розміри яких позначені при реєстрації Статутом.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути призначений статутний фонд у розмірі 1-єї зар. плати встановленої в країні на момент створення юр. особи.

В назві ТОВ, "обмежена відповідальність" має на увазі, що кожен співвласник відповідає тільки своєю власною частиною в ТОВ, в той час як пайовик Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку фінансових проблем підприємства.

На момент подачі документів державному реєстратору, статутний фонд повинен бути сформований наповнений, як мінімум, на тридцять %, що має бути підтверджено паперами з банківської установи або ж актом прийому-передачі майна у користування Товариству, в разі формування негрошовими активами. Фонд обов'язково повинен бути сформований повністю в перебігу 1-го року з моменту завершення реєстрації підприємства.

При виході одного учасника з підприємства, інші члени зберігають першорядне право на придбання частки полишенної пайовиком. Власник частки має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в підприємстві у спадок. На вимогу виходить із згоди інших власників, його пайова частка може бути виділена з загального Фонду і віддана йому.

При невиконанні своїх обов'язків, або ж недопущення виконання головній місії Товариства, учасник може бути виключений з Товариства при підтримці такого рішення більшістю голосів на загальному Зборах собственіков.

Ви перейшли за запитом: зміна юридичної адреси