Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

відкриття тов

Создание ООО у Києві та області

відкриття тов

ТОВ - це підприємство, що має статутний фонд, розділений на частки, вартість яких позначені установчими документами.

При реєстрації ТОВ повинен бути призначений статутний фонд у розмірі 1-єї мінімальної заробітної плати встановленої в країні на момент створення ТОВ.

В класифікації ТОВ, "обмежена відповідальність" має на увазі те, що кожен пайовик несе відповідальність лише своєю частиною в ТОВ, в той же час коли пайовик Товариства з додатковою відповідальністю відповідає всім своїм майном у випадку фінансових проблем підприємства.

Під час передачі документів в міськвиконком, статутний фонд обов'язково повинен бути сформований визначений, як мінімум, на тридцять відсотків, що підтверджується квитанцією з банківської установи або ж актом прийому-передачі майна Товариству, якщо фонд формується майном учасників. Фонд повинен бути сформований наповнений на сто % в перебігу 12-ти місяців з моменту реєстрації ТОВ.

При виході одного пайовика з підприємства, інші члени мають першорядне право на купівлю частки полишенної співвласником. Власник частки має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в підприємстві у спадок. На вимогу виходить із згоди інших власників, його пайова частка може бути виділена з Фонду і віддана йому, або ж рівноцінно відшкодована в якості викупу частки.

При не виконанні своїх зобов'язань, або ж перешкоджанні виконання основній місії Товариства, учасник може бути виключений з Товариства при прийнятті цього рішення більшістю голосів на загальному Зборах.

Ви перейшли за запитом: відкриття тов