Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

відкрити тов

Создание ООО у Києві та області

відкрити тов

ТОВ - це юр. особа, що має статутний фонд, розділений на паї, розміри яких визначені Статутом.

При реєстрації ТОВ повинен бути призначений статутний фонд у розмірі однієї заробітної плати дійсної на момент створення підприємства.

В класифікації Товариства, "обмежена відповідальність" означає те, що кожен співвласник відповідає лише своєю частиною в Товаристві, в той же час коли пайовик Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку невдачі підприємства.

Під час подачі документів реєстратору, статутний фонд повинен бути сформований, як мінімум, на 30 відсотків, що має бути підтверджено документами з банківської установи або ж актом прийому-передачі майна у користування Товариству, в разі формування негрошовими активами. Фонд повинен бути сформований повністю в перебігу 12-ти місяців з моменту реєстрації підприємства.

При виключення одного учасника з ТОВ, інші пайовики зберігають першорядне право на купівлю частки полишенної пайовиком. Власник частки має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в Товаристві у спадок. На вимогу покидає із згоди інших власників, його частка може бути виділена з загального Фонду і повернена йому.

При невиконанні своїх обов'язків, або ж перешкоджанні виконання головній місії Товариства, пайовик може бути виключений з ТОВ при підтримці такого рішення більшістю голосів на зборах засновників.

Цей пост розкриває тему відкрити тов