Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

зміна директора тов

Создание ООО у Києві та області

зміна директора тов

Товариство з обмеженою відповідальністю - це юр. особа, що включає в себе статутний фонд, який розділений на частки, розміри яких позначені Статутом.

При реєстрації ТОВ повинен бути призначений статутний фонд у розмірі однієї мінімальної зар. плати дійсної на момент створення юр. особи.

В класифікації Товариства, "обмежена відповідальність" означає, що кожен пайовик відповідає лише своєю часткою в Товаристві, в той же час як учасник Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку банкрутства підприємства.

На момент подачі документів в міськвиконком, статутний фонд повинен бути сформований визначений, як мінімум, на 30 відсотків, що має бути підтверджено квитанцією з банку або ж актом прийому-передачі майна Товариству, в разі формування негрошовими активами. Фонд повинен бути сформований повністю в перебігу 12-ти місяців з моменту завершення реєстрації ТОВ.

При виході одного учасника з підприємства, інші пайовики мають ключове право на придбання частки полишенної пайовиком. Пайовик має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в підприємстві у спадок. На вимогу покидає із згоди інших власників, його пайова частка може бути вичленована з загального Фонду ТОВ і віддана йому.

При не виконанні своїх обов'язків, або ж перешкоджанні виконання основній місії Товариства, учасник може бути виключений з ТОВ при прийнятті такого рішення більшістю голосів на загальному Зборах.

Ви перейшли за запитом: зміна директора тов