Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

тов фінансова компанія

Создание ООО у Києві та області

тов фінансова компанія

ТОВ - це юридична особа, що включає в себе статутний фонд, який поділений на частки, розміри яких визначені при реєстрації установчими документами.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути зазначений статутний фонд в еквіваленті однієї мінімальної зар. плати встановленої державою на момент реєстрації товариства.

В назві ТОВ, "обмежена відповідальність" має на увазі те, що кожен співвласник відповідає лише своєю частиною в Товаристві, в той час коли учасник Товариства з додатковою відповідальністю відповідає всім своїм майном у випадку банкрутства підприємства.

На момент передачі документів в міськвиконком, статутний фонд обов'язково повинен бути сформований, як мінімум, на 30 %, що підтверджено квитанцією з банку. Фонд повинен бути сформований наповнений на 100 % в перебігу 1-го року з моменту завершення реєстрації Товариства.

При виході одного пайовика з товариства, інші члени зберігають першорядне право на купівлю частки полишенної пайовиком. Пайовик має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в Товаристві у спадок. На вимогу виходить із згоди інших власників, його частка може бути вичленована з загального Фонду ТОВ і повернена йому.

При не виконанні своїх зобов'язань, або ж перешкоджанні виконання основній діяльності Товариства, учасник може бути виключений з ТОВ при підтримці цього рішення більшістю голосів на загальному Зборах.

Ви перейшли за запитом: тов фінансова компанія