Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

структура тов

Создание ООО у Києві та області

структура тов

Товариство з обмеженою відповідальністю - це юридична особа, що має статутний фонд, який поділений на паї, розміри яких позначені установчими документами.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути зазначений статутний фонд у розмірі однієї зар. плати встановленої в країні на момент оформлення товариства.

В класифікації Товариства, "обмежена відповідальність" означає те, що кожен учасник відповідає лише своєю частиною в ТОВ, в той час як учасник Товариства з додатковою відповідальністю відповідає всім своїм майном у випадку краху підприємства.

Під час подачі документів в міськвиконком, статутний фонд обов'язково повинен бути сформований наповнений, як мінімум, на тридцять %, що підтверджується паперами з банківської установи. Фонд обов'язково повинен бути сформований на сто відсотків в перебігу 1-го року з моменту реєстрації ТОВ.

При виході одного учасника з ТОВ, інші співвласники зберігають першорядне право на купівлю частки полишенної пайовиком. На вимогу покидає із згоди інших власників, його пайова частка може бути виділена з загального Фонду і віддана йому, або ж відшкодована в якості купівлі частки.

При невиконанні своїх обов'язків, або ж недопущення виконання головній діяльності Товариства, учасник може бути виключений з Товариства при підтримці такого рішення більшістю голосів на зборах засновників.

Ви перейшли за запитом: структура тов