Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

торгова фірма тов

Создание ООО у Києві та області

торгова фірма тов

ТОВ - це підприємство, що має статутний фонд, який поділений на частки, розміри яких позначені при державної реєстрації Статутом.

При реєстрації ТОВ повинен бути зазначений статутний фонд у розмірі 1-єї мінімальної зар. плати встановленої на момент створення юр. особи.

В назві Товариства, "обмежена відповідальність" означає, що кожен пайовик відповідає лише своєю часткою в Товаристві, в той же час як учасник Товариства з додатковою відповідальністю відповідає всім своїм майном у випадку краху підприємства.

Під час подачі документів державному реєстратору, статутний фонд обов'язково повинен бути сформований визначений, як мінімум, на тридцять %, що має бути підтверджено паперами з банківської установи або ж актом прийому-передачі майна Товариству, в разі формування негрошовими активами. Фонд повинен бути сформований повністю в перебігу 12-ти місяців з моменту реєстрації Товариства.

При виключення одного учасника з підприємства, інші співвласники зберігають першорядне право на купівлю паю полишенної співвласником. Власник частки має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в Товаристві у спадок. На вимогу виходить із згоди інших власників, його пайова частка може бути вичленована з Фонду ТОВ і повернена йому.

При невиконанні своїх обов'язків, або ж недопущення виконання основній діяльності підприємства, учасник може бути виключений з Товариства при прийнятті цього рішення більшістю голосів на зборах засновників.

Сподіваємося, ця стаття відповіла на ваш пост: торгова фірма тов