Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

статут тов України

Создание ООО у Києві та області

статут тов України

ТОВ - це юридична особа, що має статутний фонд, розділений на частки, розміри яких визначені при державної реєстрації установчими документами.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути зазначений статутний фонд у розмірі однієї мінімальної зар. плати встановленої на момент оформлення товариства.

В класифікації ТОВ, "обмежена відповідальність" означає те, що кожен співвласник несе відповідальність лише своєю власною часткою в Товаристві, в той же час як пайовик Товариства з додатковою відповідальністю ризикує всім своїм майном у випадку невдачі підприємства.

Під час подачі документів в міськвиконком, статутний фонд обов'язково повинен бути сформований визначений, як мінімум, на 30 відсотків, що підтверджується квитанцією з банківської установи або ж актом прийому-передачі майна у користування Товариству, якщо фонд формується майном учасників. Фонд повинен бути сформований наповнений повністю в перебігу 12-ти місяців з моменту реєстрації ТОВ.

При виході одного учасника з товариства, інші члени зберігають ключове право на придбання паю полишенної пайовиком. Пайовик має право продати, подарувати або обміняти свою частку в Товаристві на частку іншого підприємства, або ж залишити частку в підприємстві у спадок. На вимогу виходить із згоди інших власників, його пайова частка може бути вичленована з загального Фонду ТОВ і повернена йому, або ж відшкодована в якості викупу паю.

При не виконанні своїх зобов'язань, або ж недопущення проведення основній місії Товариства, пайовик може бути виключений з Товариства при підтримці цього рішення більшістю голосів на загальному Зборах.

Цей пост розкриває тему статут тов України