Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

реорганізація тов

Создание ООО у Києві та області

реорганізація тов

ТОВ - це підприємство, що включає в себе статутний фонд, який поділений на паї, ціни яких визначені установчими документами.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути зазначений статутний фонд в еквіваленті 1-єї мінімальної зар. плати встановленої державою на момент оформлення підприємства.

В класифікації ТОВ, "обмежена відповідальність" має на увазі, що кожен учасник несе відповідальність лише своєю частиною в ТОВ, в той час коли учасник Товариства з додатковою відповідальністю відповідає всім своїм майном у випадку краху підприємства.

На момент передачі документів в міськвиконком, статутний фонд повинен бути сформований, як мінімум, на 30 %, що підтверджується документами з банківської установи. Фонд обов'язково повинен бути сформований наповнений на сто % в перебігу одного року з моменту завершення реєстрації ТОВ.

При виході одного пайовика з підприємства, інші члени зберігають ключове право на придбання паю полишенної пайовиком. На вимогу виходить із згоди інших власників, його пайова частка може бути виділена з загального Фонду ТОВ і повернена йому, або ж рівноцінно відшкодована в якості викупу паю.

При невиконанні своїх обов'язків, або ж перешкоджанні виконання основній діяльності підприємства, пайовик може бути виключений з ТОВ при підтримці такого рішення більшістю голосів на загальному Зборах собственіков.

Сподіваємося, ця стаття відповіла на ваш пост: реорганізація тов