Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

реєстрація тов документи

Создание ООО у Києві та області

реєстрація тов документи

Товариство з обмеженою відповідальністю - це підприємство, що включає в себе статутний фонд, який поділений на частки, вартість яких позначені при реєстрації установчими документами.

При реєстрації ТОВ обов'язково повинен бути зазначений статутний фонд в еквіваленті 1-єї мінімальної зар. плати встановленої в країні на момент реєстрації юр. особи.

В назві ТОВ, "обмежена відповідальність" має на увазі, що кожен учасник несе відповідальність тільки своєю власною часткою в ТОВ, в той час як учасник Товариства з додатковою відповідальністю відповідає всім своїм майном у випадку фінансових проблем підприємства.

На момент передачі документів в міськвиконком, статутний фонд обов'язково повинен бути сформований визначений, як мінімум, на тридцять %, що підтверджується паперами з банку. Фонд обов'язково повинен бути сформований наповнений на сто % в перебігу 1-го року з моменту завершення реєстрації ТОВ.

При виході одного пайовика з підприємства, інші члени мають ключове право на придбання паю полишенної співвласником. На вимогу виходить із згоди інших власників, його пайова частка може бути вичленована з Фонду ТОВ і віддана йому, або ж рівноцінно відшкодована в якості купівлі частки.

При не виконанні своїх зобов'язань, або ж недопущення проведення основній діяльності підприємства, учасник може бути виключений з Товариства при прийнятті цього рішення більшістю голосів на загальному Зборах.

Сподіваємося, ця стаття відповіла на ваш пост: реєстрація тов документи