Документи

Строк

Ціна

ООО с печатью

Ми беремо на себе зобов'язання
зареєструвати юр. особу,
поставити її на облік до ДПС,
органів статистики та пенсійний фонд.
Ми надамо Вам повний комплект документів ТОВ з печаткою !

Увесь комплект
Срок регистрации ООО

Термін реєстрації ТОВ у Києві та області
від 5-ти до 10-ти робочих днів.
При цьому Ви отримаєте всі
необхідні документи без будь-яких
зайвих турбот - просто зателефонуйте нам!

5 днів
Стоимость регистрации ООО

Вартість відкриття ТОВ
безпосередньо залежить від терміну виконання
- чим він коротший, тим більше ціна.
Наша ціна - 999 грн. за 4-ри дні!

999 грн.

Як оформити ТОВ ?

Для того, щоб створити нове Товариство з Обмеженою Відповідальністю потрібно набратися терпіння - Вам належить не одну годину вистояти в черзі до державного реєстратора, потім не меншу чергу - в органах ДПС при постановці на податковий облік.
Але ж там ще податкова може знайти масу зачіпок, щоб ускладнити Вам життя. Також є ще як мінімум дві інстанції, де прийдеться стати на облік - у Пенсійному фонді і в Статистичному управлінні вашого району - а це час. А час - гроші.
Заощаджуйте Ваші гроші і Ваш час, довірте реєстрацію ТОВ професіоналам.

тов капітал

Создание ООО у Києві та області

тов капітал

ТОВ - це юр. особа, що включає в себе статутний фонд, який поділений на частки, вартість яких позначені при реєстрації Статутом.

При реєстрації ТОВ повинен бути призначений статутний фонд в еквіваленті однієї зар. плати встановленої на момент реєстрації юр. особи.

В назві ТОВ, "обмежена відповідальність" означає те, що кожен учасник несе відповідальність лише своєю частиною в Товаристві, в той же час коли учасник Товариства з додатковою відповідальністю відповідає всім своїм майном у випадку фінансових проблем підприємства.

Під час передачі документів державному реєстратору, статутний фонд повинен бути сформований наповнений, як мінімум, на 30 відсотків, що підтверджується документами з банку. Фонд обов'язково повинен бути сформований на сто % в перебігу 12-ти місяців з моменту завершення реєстрації підприємства.

При виході одного учасника з підприємства, інші пайовики мають ключове право на придбання частки полишенної пайовиком. На вимогу покидає із згоди інших власників, його пайова частка може бути вичленована з Фонду і віддана йому.

При не виконанні своїх обов'язків, або ж перешкоджанні виконання основній діяльності підприємства, учасник може бути виключений з ТОВ при прийнятті такого рішення більшістю голосів на загальному Зборах.

Цей пост розкриває тему тов капітал